Техномаркет - PANASONIC KX-TG1911FXG

PANASONIC KX-TG1911FXG


Производител: PANASONIC
Шифра: 740641
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН 15 ЈАЗИЦИ, МЕМОРИЈА НА ИМЕНИК 50 ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈА ПОДЕСУВАЊЕ НА ЈАЧИНА НА ЗВУК 5 СТЕПЕНИ+ ИСКЛУЧЕНО РАБОТА НА БАТЕРИЈАТА- 15 ЧАСА АКТИВЕН ГОВОР 170 ЧАСА ПАСИВЕН (STANDBY) 6 МЕЛОДИИ АЛАРМ И ЧАСОВНИК

Слични производи