Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611FXW

PANASONIC KX-TG1611FXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 737317
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

-БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН ОСВЕТЛЕН ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА : 15 Ч. РАЗГОВОР/170 Ч. STAND BY ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК МЕМОРИЈА ДО 50 БРОЈА

Слични производи