Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611FXF

PANASONIC KX-TG1611FXF


Производител: PANASONIC
Шифра: 737368
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

БЕЖИЧЕН ТЕЛЕФОН ОСВЕТЛЕН ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА : 15 Ч. РАЗГОВОР/170 Ч. STAND BY ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК МЕМОРИЈА ДО 50 БРОЈА

Слични производи