Техномаркет - PANASONIC KX-TG6811 FXB

PANASONIC KX-TG6811 FXB


Производител: PANASONIC
Шифра: 738396
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

DECT ТЕЛЕФОН CALLER ID МЕМОРИЈА ЗА 50 ПОВИЦИ ОСВЕТЛЕН ЛЦД ЕКРАН БРЗО БИРАЊЕ НА 10 ПОВИЦИ МЕМОРИРАЊЕ НА 50 БИРАНИ БРОЕВИ ИМЕНИК ДО 100 БОЕВИ HANDSFREE РАЗГОВОР

Слични производи