Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611FXC

PANASONIC KX-TG1611FXC


Производител: PANASONIC
Шифра: 737369
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

ДИГИТАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН СО ОСВЕТЛЕН ДИСПЛЕЈ ОТКЛУЧУВАЊЕ СО ОТПЕЧАТОК НА ПРСТОТ ИДЕНТИФИКАЦИЈА МЕМОРИЈА НА ПОВИЦИ 50 БРОЕВИ ПОТСЕТУВАЊЕ НА 10 БРОЕВИ МОЖНОСТ ДА СЕ ПОСТАВИ НА ЅИД 6 ТОНОВИ

Слични производи