Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611FXR

PANASONIC KX-TG1611FXR


Производител: PANASONIC
Шифра: 737318
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН БОЈА-ЦРВЕНО-ЦРНА/ ОСВЕТЛЕН ДИСПЛЕЈ ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК ПРИКАЖУВАЊЕ НА ЧАС МЕМОРИРАЊЕ ДО 50 БРОЈА ВО ИМЕНИКОТ 6 МЕЛОДИИ НА ЅВОНЕЊЕ ПОВТОРНО ПОВИКУВАЊЕ НА ПОСЛЕДНИТЕ ДЕСЕТ БРОЈА ЛОКАТОР НА СЛУШАЛКАТА БАТЕРИЈА: AAA R03 NI-MH ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ-: 7Ч, ВРЕМЕ НА РАЗГОВОР 15Ч, STAND-BY РЕЖИМ: 170Ч ДОМЕТ 50M МЕНИ НА ПОВЕЌЕ ЈАЗИЦИ

Слични производи