Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611FXJ

PANASONIC KX-TG1611FXJ


Производител: PANASONIC
Шифра: 737292
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

БЕЖИЧЕН ТЕЛЕФОН ДИСПЛЕЈ ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК МЕМОРИЈА ДО 50 БРОЈА

Слични производи