Техномаркет - PHILIPS LUMEA BRI921/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS LUMEA BRI921/00 ДЕПИЛАТОР

-12%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5011661
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,399 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

УРЕД ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОБЛАСТИ НА ПРИМЕНА НА ТЕЛОТО: РАЦЕ, НОЗЕ, СТОМАК, ЛИЦЕ, ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ, БИКИНИ, ПАЗУВИ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИЛОЗИ ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ТЕЛОТО ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 4 CM2 ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 2 CM2, СЛАЈД И БЛИЦ ЗА БРЗА ПРИМЕНА УПОТРЕБА СО КАБЕЛ ВРЕМЕ НА ПРИМЕНА: ПАЗУВИ- 2.5 МИН ОБЛАСТИ НА ЛИЦЕТО- 1,5 МИН БИКИНИ ЛИНИЈА- 2 МИН ПОТКОЛЕНИЦИ- 8.5 МИН ВРЕМЕ НА ПРИМЕНА БИКИНИ 4 МИН ПАЗУВИ 2.5 МИН ОБЛАСТИ НА ЛИЦЕТО 2 МИН ПОТКОЛЕНИЦА 15 МИН ИНТЕГРИРАН УВ ФИЛТЕР 5 ПОДЕСУВАЊА НА СВЕТЛОСНА ЕНЕРГИЈА ПРИЛАГОДЛИВ ЗА ВАШИОТ ТИП НА КОЖА ИНТЕГРИРАН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ПРЕВЕНЦИЈА ОД НЕНАМЕРНО ТРЕПКАЊЕ СЕНЗОР ЗА ТОН НА КОЖАТА НАПОН 100-240 V ДОДАТОК: ТОРБИЧКА АДАПТЕР 24 V / 1500 MA ТКАЕНИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПЕНКАЛО ТРИМЕР СО КОМПАКТНА РАЧКА ДОДАТОЦИ ЗА ТРИМЕРОТ: ЧЕШЕЛ ЗА ВЕЃИ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ КОРИСТИ AAA БАТЕРИЈА

Слични производи