Техномаркет - ROWENTA EP 1110 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP 1110 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 5006258
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
899 ден.

ДЕПИЛАТОР БРОЈ НА БРЗИНИ 2 БРОЈ НА ПИНЦЕТИ 24 МАСАЖЕР РАБОТА НА АДАПТЕР ДВЕ НИВОА НА РАБОТА

Слични производи