Техномаркет - PHILIPS LUMEA SC1994/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS LUMEA SC1994/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010537
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,599 ден.

SMART цена:
14,099 ден.

IPL АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОБЛАСТИ НА ПРИМЕНА РАЦЕ НОЗЕ СТОМАК ПАЗУВИ БИКИНИ ОБЛАСТ ПРОШИРЕН ПРОДОЛЖЕТОК ЗА ТЕЛО (4 CM2) ЗА УПОТРЕБА ПОД ЛИНИЈАТА НА ВРАТОТ НАЧИН НА ПРИМЕНА "SLIDE AND FLASH" ЗА УПОТРЕБА СО ЕДНОСТАВНО ДВИЖЕЊЕ "STAMP AND FLASH" ЗА ПРИМЕНА НА КОЖАТА НА НАБОРИТЕ ВРЕМЕ НА ПРИМЕНА БИКИНИ ОБЛАСТ 4 МИН ПАЗУВИ 2,5 МИН ПОТКОЛЕНИЦА 15 МИН БЕЗБЕДНОСНИ И ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ ИНТЕГРИРАН УВ ФИЛТЕР ЈА ЗАШТИТУВА КОЖАТА ОД УВ ЗРАЧЕЊЕ 5 ПОДЕСУВАЊА НА ОСВЕТЛЕНОСТ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЛАГОДИ СПОРЕД ТИПОТ НА КОЖАТА ИНТЕГРИРАН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ СЕНЗОР КОЈ ГО ОТКРИВА ТОНОТ НА КОЖАТА НАПОН 100 - 240 V КОРИСТЕЊЕ СО КАБЕЛ ТОРБА АДАПТЕР 24 V / 1500 MA ТКАЕНИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи