Техномаркет - LOTRONIC JUNIOR SOUNDBOX 15-2515

LOTRONIC JUNIOR SOUNDBOX 15-2515


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 741147
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

КОМПАКТЕН, МАЛ АУДИО СИСТЕМ НАПОЈУВАЊЕ СО БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ, ВКЛУЧЕНИ USB & BLUETOOTH AUDIO ИЗВОРИ. LED ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЗВУЧНИЦИТЕ ВО 7 БОИ ВО РИТМОТ НА МУЗИКАТА. USB ПОЛНАЧ ЗА БАТЕРИЈАТА STEREO ЗВУК ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА

Слични производи