Техномаркет - LOTRONIC PARTY 6LED 15-6097

LOTRONIC PARTY 6LED 15-6097


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 741145
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

АУДИО СИСТЕМ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ВКЛУЧЕНИ USB-BLUETOOTH-MICROSD FM TUNER БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ 2000MAH ВГРАДЕНИ СВЕТКОСНИ ЕФЕКТИ НА ЗВУЧНИЦИТЕ. ИДЕАЛЕН ЗА ТРАНСПОРТ,(КОРИСТЕЊЕ ПРИ ПАТУВАЊЕ, КАРАОКЕ, ,ФИТНЕС КУРСЕВИ, НАСТАВА, ГОВОР, ТРЕНИНГ И Т.Н.).

Слични производи