Техномаркет - OMEGA OG46B BLUETOOTH SPEAKER BLACK

OMEGA OG46B BLUETOOTH SPEAKER BLACK


Производител: OMEGA
Шифра: 741120
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

МАЛ, НО ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЗВУЧНИК СО BLUETOOTH ЗВУК . ЗВУЧНИКОТ Е КОМПАТИБИЛЕН СО МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ, ТАБЛЕТИ И ДРУГИ УРЕДИ СО ФУНКЦИЈА BLUETTOTH. ФУНКЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ: ФУНКЦИЈА ЗА СЛОБОДНИ РАЦЕ, AUX ПРИКЛУЧОК

Слични производи