Техномаркет - TREVI XB 53 08 PORTABLE MINI SPEAKER PIN

TREVI XB 53 08 PORTABLE MINI SPEAKER PIN


Производител: TREVI
Шифра: 738208
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

-ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК USB/JACK 3.5 MM - ПРИКЛУЧОК КОМПАКТИБИЛЕН СО : SMARTPHONE,IPAD,PC,TABLET ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ БОЈА - РОЗЕВА

Слични производи