Техномаркет - PHILIPS BT55B/00 BLUETHOOTH SPEAKER PINK

PHILIPS BT55B/00 BLUETHOOTH SPEAKER PINK

-14%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5012177
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

БЕЗЖИЧНИ ЗВУЧНИЦИ BLUETOOTH ПРОФИЛИ-A2DP/ AVRCP/ HFP ОПСЕГ НА BLUETOOTH 10M USB ПОЛНЕЊЕ ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (RMS) 2W МОЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИ 1 X 1.5 ВРЕМЕ НА РАБОТА НА БАТЕРИЈАТА 6 ЧАСА ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ ПОЛИМЕР (ВГРАДЕНА) ДОДАТОЦИ-USB КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ НА КОМПЈУТЕР; ВОДИЧ ЗА БРЗО ИНСТАЛИРАЊЕ ТЕЖИНА 0,12 КГ ДИМЕНЗИИ (ШXДXВ) 85 X 34 X 75,8 МИЛИМЕТРИ

Слични производи