Техномаркет - ISKRA PTC-2021 L СО ДАЛЕЧИНСКО ЅИДНА ГРЕАЛКА

ISKRA PTC-2021 L СО ДАЛЕЧИНСКО ЅИДНА ГРЕАЛКА

-24%

Производител: ISKRA
Шифра: 740922
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,399 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

МОЌНОСТ: 2000W ДВЕ НИВОА НА ТОПЛИНСКА МОЌНОСТ: 1000W, 2000W ИНДИВИДУАЛНИ КОПЧИЊА ЗА РЕГУЛАЦИЈА 3 ФУНКЦИИ- ЛАДНО, ТОПЛО, ВЕНТИЛАТОР ЗАШТИТА НА МОТОРОТ ОД ПРЕГРЕЈУВАЊЕ ИНДИКАТОР НА СТАТУС ЗА ЛАДНО, ТОПЛО, И STAND BY PTC (КЕРАМИКА) ГРЕЈАЧ МОНТАЖА НА ЅИД ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈАТА (ВО МИЛИМЕТРИ): 260 X 570 X 170 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Слични производи