Техномаркет - BAUER WH-400 MEDITERAN ГРЕАЛКА

BAUER WH-400 MEDITERAN ГРЕАЛКА

-41%

Производител: BAUER
Шифра: 5007383
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ЅИДНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000 W ДВА СТЕПЕНА НА РАБОТА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ТЕРМОСТАТ

Слични производи