Техномаркет - ROWENTA CO3035F1 КОНВЕКТОР

ROWENTA CO3035F1 КОНВЕКТОР

-20%

Производител: ROWENTA
Шифра: 739900
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

- КОНВЕКТОР МОЌНОСТ:2400W ТЕРМОСТАТ 2 СТЕПЕНИ НА ГРЕЕЊЕ ON/OFF ИНДИКАТОР

Слични производи