Техномаркет - BAUER PH-2500W ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

BAUER PH-2500W ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

-22%

Производител: BAUER
Шифра: 1905651
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2500W (1250W + 1250W) КАПАЦИТЕТ ЗА ГРЕЕЊЕ ЗА ПРОСТОРИИ ДО 30М2 ТЕРМОСТАТ IPX4 ЗАШТИТА ОД ПРСКАЊЕ СО ВОДА (МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО КУПАТИЛО) ДИМЕНЗИИ 92 X 11 X 48,5CM

Слични производи