Техномаркет - ISKRA PN-2000 ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА

ISKRA PN-2000 ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА

-23%

Производител: ISKRA
Шифра: 29286390
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

КОНВЕКТОР МОЌНОСТ ОД 100-2000 W НАПОН 220V-240V ~ 50 / 60HZ РЕГУЛАТОРСКИ ТЕРМОСТАТ БЕЛА БОЈА МОЖНО МОНТИРАЊЕ НА ЅИДОВИ ТОПЛИНСКА ЗАШТИТА СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР

Слични производи