Техномаркет - GEMBIRD USB 2.0 CABLE A TO MICRO B 0.5M

GEMBIRD USB 2.0 CABLE A TO MICRO B 0.5M


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739736
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

УСБ КАБЕЛ УСБ 2.0, УСБ А МАШКО НА МИКРО УСБ МАШКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 0.5М БОЈА ЦРНА

Слични производи