Техномаркет - GEMBIRD USB TYPE C TO MICRO USB ADAPTER

GEMBIRD USB TYPE C TO MICRO USB ADAPTER


Производител: GEMBIRD
Шифра: 3445679
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

ВИ ОВОЗМОЖУВА ДА ГИ ПОВРЗЕТЕ ВАШИТЕ ПОСТОЕЧКИ МИКРО USB ПЕРИФЕРНИ УРЕДИ СО МОБИЛЕН USB ТИП-C ПРИКЛУЧОК КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР ИНТЕРФЕЈС: USB 2.0, НАПРЕД КОМПАТИБИЛЕН СО USB 3.0 И USB 3.1 КОНЕКТОРИ: USB ТИП-C (МАШКИ), МИКРО USB (ЖЕНСКИ) БРЗИНА НА ПРЕНОС НА ПОДАТОЦИ: ДО 10 GB / S ДИМЕНЗИИ: 23,8 X 9,9 X 5,2 МИЛИМЕТРИ ТЕЖИНА: 2 Г.

Слични производи