Техномаркет - NWT370 TV WALL MOUNT BRACKET (32"-40")

NWT370 TV WALL MOUNT BRACKET (32"-40")


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 739685
Достапност: залиха
Редовна Цена:
399 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 32"-40" МАКС. ТЕЖИНА : 30 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 36 ММ НАВАЛУВАЊЕ : НЕ РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи