Техномаркет - OMEGA OUTV600F 37"-70" FIXED

OMEGA OUTV600F 37"-70" FIXED


Производител: OMEGA
Шифра: 739684
Достапност: залиха
Редовна Цена:
959 ден.

SИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 37"-70" МАКС. ТЕЖИНА : 30 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 600 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 23 ММ

Слични производи