Техномаркет - LOGITECH K120 KEYBOARD 920-002479

LOGITECH K120 KEYBOARD 920-002479


Производител: LOGITECH
Шифра: 735897
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

ЖИЧАНА ТАСТАТУРА УСБ ПРИКЛУЧОК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.5М НИСКО ПРОФИЛНИ КОПЧИЊА ОТПОРНА НА ИСТУРАЊЕ ТЕЧНОСТИ ТЕНОК ДИЗАЈН, ТИВКИ ТАСТЕРИ

Слични производи