Техномаркет - GEMBIRD KB-UM-104 MULTIMEDIA KEYBOARD, U

GEMBIRD KB-UM-104 MULTIMEDIA KEYBOARD, U


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736039
Достапност: залиха
Редовна Цена:
239 ден.

ЖИЧАНА ТАСТАТУРА ЗА КОМПЈУТЕР УСБ КОНЕКТОР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.3М 111 ТАСТЕРИ, 9 МУЛТИМЕДИА ТАСТЕРИ БОЈА ЦРНА

Слични производи