Техномаркет - ISKRA FH-02 KT КАЛОРИФЕР

ISKRA FH-02 KT КАЛОРИФЕР

-34%

Производител: ISKRA
Шифра: 5013243
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

КАЛОРИФЕР МОЌНОСТ: 2000W 2 НИВОА НА МОЌНОСТ : 1000W/2000W НАПОН: 220V-240V ~ 50 / 60HZ 3 ФУНКЦИИ НА ДУВАЊЕ: ЛАДНО, ТОПЛО, ЖЕШКО АВТОМАТСКА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ БЕЗБЕДНОСТ: ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ / ЗАШТИТА ОД ПРЕВРТУВАЊЕ АВТОМАТСКО ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТ ТЕРМОСТАТ ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (В Х Ш Х Д): 270 X 220 X 145

Слични производи