Техномаркет - BOSCH TSM6A011W МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

BOSCH TSM6A011W МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: BOSCH
Шифра: 5011911
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ НАПОЈУВАЊЕ: 180 W РАБОТИ САМО СО ЗАТВОРЕН КАПАК КАПАЦИТЕТ 75 ГР ЗРНА КАФЕ НОЖ И МЕЛНИЦА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗБЕДНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ МЕЛЕЊЕ 150 G / MIN НЕТО ТЕЖИНА 0,623 КГ

Слични производи