Техномаркет - TEFAL GT110838 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

TEFAL GT110838 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: TEFAL
Шифра: 739234
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,519 ден.

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЌНОСТ 180 W КАПАЦИТЕТ 50G/9 ШОЉИ 3 СТЕПЕЊЕ НА МЕЛЕЊЕ НОЖ ОД НЕРГУСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи