Техномаркет - SONY CP-E3B2 POWER BANK PORTABLE FOR SMARTPHONE AND TABLET 3000MAH 1,5A BLACK

SONY CP-E3B2 POWER BANK PORTABLE FOR SMARTPHONE AND TABLET 3000MAH 1,5A BLACK

-13%

Производител: SONY
Шифра: 5010135
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

SONY CP-E3B2, Portable USB Charger 3000mAh, Black

Слични производи