Техномаркет - TREVI WIRELESS MICROPHONE KARAOKE EM 401R

TREVI WIRELESS MICROPHONE KARAOKE EM 401R

-17%

Производител: TREVI
Шифра: 5005810
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

БЕЗЖИЧЕН МИКРОФОН СО 6.3MM ПРИКЛУЧОК ТИП: ДИНАМИЧКИ ЕДНОНАСОЧЕН ЈАСНА РЕПРОДУКЦИЈА НА ЗВУКОТ ФРЕКВЕНЦИЈА НА УПОТРЕБА VHF / 174MHZ - 216MHZ РАСТОЈАНИЕ НА РАБОТА: ДО 20M 6.3MM ЏЕК ЗА УНИВЕРЗАЛНО ПОВРЗУВАЊЕ ПРИЕМНИК НАПОЈУВАЊЕ: 2X 1.5V (ТИП "AAA") НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ГОЛЕМИНА НА МИКРОФОНОТ: 240 X 55 MM ГОЛЕМИНА НА ПРИЕМНИКОТ: 125 X 60 X 20 MM ТЕЖИНА: 215 ГРАМА

Слични производи