Техномаркет - TRONIOS 103.112 KARAOKE MIKROFON

TRONIOS 103.112 KARAOKE MIKROFON


Производител: LOTRONIC
Шифра: 3446269
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

КАРАОКЕ МИКРОФОН Х 2 ВКЛУЧЕН АДАПТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ RCA ФОНО ИЗЛЕЗИ КОНТРОЛА НА ТОН КОНТРОЛА НА ГЛАСНОСТА ЗА СЕКОЈ МИКРОФОН ЕХО КОНТРОЛА ДВОЕН ВЛЕЗ ЗА МИКРОФОН (6.3MM) ВКЛУЧЕНИ СЕ 2 МИКРОФОНИ НАПОЈУВАЊЕ 9 - 12VDC ДИМЕНЗИИ 50 X 133 X 74MM ТЕЖИНА 650 ГР.

Слични производи