Техномаркет - PLATINET CR2032 BATTERY 1PCS BLISTER PACK

PLATINET CR2032 BATTERY 1PCS BLISTER PACK


Производител: PLATINET
Шифра: 5005723
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39 ден.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НАПОН: 3 V КАПАЦИТЕТ: 230 МАН - РАБОТИ 20% ПОВЕЌЕ ОД СТАНДАРДНИТЕ БАТЕРИИ ПОВРШИНА: ЖЕЛЕЗО СО НИКЕЛ СУПЕР-КВАЛИТЕТ НА ПОВРШИНАТА-ПОСТАБИЛНА, ПОДОБРА ФУНКЦИЈА ЗА ИЗВЛЕКУВАЊЕ. ВЕК НА ТРАЕЊЕ: 3 ГОДИНИ

Слични производи