Техномаркет - PLATINET BATERIES CR2025 1 BLISTER

PLATINET BATERIES CR2025 1 BLISTER


Производител: PLATINET
Шифра: 741115
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29 ден.

ТИП НА БАТЕРИЈА 3V ЛИТИУМ КАПАЦИТЕТ 3V ФОРМАТ CR2025

Слични производи