Техномаркет - VIVAX COOL WIFI MODUL AEVI-AERI

VIVAX COOL WIFI MODUL AEVI-AERI


Производител: VIVAX
Шифра: 741095
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

КЛИМА ДОДАТОК VIVAX WIFI MODUL AEVI-AERI, ФУНКЦИЈАТА НА WIFI MODULE Е ЗА ZA MONO SPLIT СЕРИЈАТА AEVI И AERI КОМПАТИБИЛЕН ЗА СИТЕ МОДЕЛИ 2016 И 2017

Слични производи