Техномаркет - ECG ST-818 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

ECG ST-818 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: ECG
Шифра: 740611
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
899 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 800W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ЗАГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА

Слични производи