Техномаркет - PHILIPS HD2581/00 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

PHILIPS HD2581/00 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010073
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

ТОСТЕР ЗА ЛЕБ БРОЈ НА СТЕПЕНИ ЗА ПЕЧЕЊЕ 8 ПРИЛАГОДЛИВА НИВО НА ПЕЧЕЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КОПЧЕ ЗА ПОНИШТУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ РЕШЕТКА ЗА ВИСОКО ПОДИГНУВАЊЕ СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ДИМЕНЗИИ (Д X Ш X В) 18, 8 X 27, 5 X 15, 6 СМ БОЈА БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА ФРЕКВЕНЦИЈА 50 - 60 HZ НАПОЈУВАЊЕ 760 - 900 W НАПОН 220 - 240 V

Слични производи