Техномаркет - AMICA 10222.3EHPTSHBX / BOC4512 ФУРНА

AMICA 10222.3EHPTSHBX / BOC4512 ФУРНА

-15%

Производител: AMICA
Шифра: 740546
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 62 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 8 ПРОГРАМИ ГРИЛ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ 3 СТАКЛА НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/60/55

Слични производи