Техномаркет - VIVAX CM-1000BELO ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

VIVAX CM-1000BELO ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ


Производител: VIVAX
Шифра: 740324
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ МОЌНОСТ 1000W КАПАЦИТЕТ 0,4Л ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи