Техномаркет - ELECTROLUX EHF-6240XXK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHF-6240XXK ПЛОТНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 739927
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
11,499 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ CHILD LOCK ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА

Слични производи