Техномаркет - GEMBIRD PP12-0.5M PATCH CABLE CAT5E

GEMBIRD PP12-0.5M PATCH CABLE CAT5E


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739724
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39 ден.

МРЕЖЕН КАБЕЛ (LAN) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 0.5М БОЈА СИВА

Слични производи