Техномаркет - TREVI RA 763 PORTABLE VINTAGE RADIO RED

TREVI RA 763 PORTABLE VINTAGE RADIO RED


Производител: TREVI
Шифра: 739122
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

-ПРЕНОСНО РАДИО; -ФРЕКВЕНЦИСКИОТ ОПСЕГ AM / FM; -ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ; -НАПОЈУВАЊЕ: AC 230V - 50HZ; -ДИМЕНЗИИ: 210X140X80 MM

Слични производи