Техномаркет - TEFAL 2744112 ШПАТУЛА ГОЛЕМА

TEFAL 2744112 ШПАТУЛА ГОЛЕМА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 736613
Достапност: залиха
Редовна Цена:
179 ден.

SMART цена:
152 ден.

КУЈНСКИ ДОДАТОК ЛАЖИЦА МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи