Техномаркет - THOMSON EU-2465 FIREWIRE CABLE 1M

THOMSON EU-2465 FIREWIRE CABLE 1M


Производител: THOMSON
Шифра: 736392
Достапност: залиха
Редовна Цена:
59 ден.

КАБЕЛ FIREWIR IEEE1394 6P МАШКО НА 4P МАШКО БОЈА ЦРНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М

Слични производи