Техномаркет - GEMBIRD CCV-4415 ADAPTER SCART/3 RCA/SVH

GEMBIRD CCV-4415 ADAPTER SCART/3 RCA/SVH


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736387
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

АУДИО/ВИДЕО АДАПТЕР ДВОНАСОЧЕН, ПРЕКИНУВАЧ ЗА НАСОКА SCART МАШКО НА 1X SVHS И 3 X RCA

Слични производи