Техномаркет - OMEGA MOUSE OM-07VW 3D Optical Black/White 1000DPI USB

OMEGA MOUSE OM-07VW 3D Optical Black/White 1000DPI USB


Производител: OMEGA
Шифра: 736018
Достапност: залиха
Редовна Цена:
149 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР УСБ КОНЕКТОР РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.25М 3 КОПЧИЊА+СКРОЛ ТРКАЛО БОЈА ЦРНА

Слични производи