Техномаркет - BOSCH MFQP-1000 МИКСЕР

BOSCH MFQP-1000 МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 5008782
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ:300W ТУРБО ФУНКЦИЈА ДОДАТОЦИ: 2 СТАНДАРДНИ МАТАЛКИ 2 МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО

Слични производи