Техномаркет - FAVORIT CC-600 WWF ШПОРЕТ

FAVORIT CC-600 WWF ШПОРЕТ

-16%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008536
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПЛОЧАТА (2X145MM, 1X180MM, 1X180MM, ДВОЈНА 120MM) 3D БЕЛ ПАНЕЛ УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 ПРЕКИНУВАЧИ И 6 КОНТРОЛИ НА ПРЕКИНУВАЧИТЕ ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 58L 2 ДЛАБОКИ ТАВИ 1 РЕШЕТКА ВО РЕРНАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТА НА РЕРНАТА: V / W / D 35.2CM / 45CM / 41.3CM POP IN / OUT ФИОКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: Б ДОЛЕН ГРЕЈАЧ: 1100 W ГОРЕН ГРЕЈАЧ: 1200 W БРЗ ГРЕЈАЧ: 2000 W БОЈА НА ШПОРЕТОТ: БЕЛА БОЈА НА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА: БЕЛО ДИМЕНЗИИ (В / Ш / Д) : 85 / 60/ 60CM

Слични производи