Техномаркет - CLEAN AIR OPTIMA CA-807 ECO AIR PLUS FILTER

CLEAN AIR OPTIMA CA-807 ECO AIR PLUS FILTER


Производител: CLEAN AIR OPTIMA
Шифра: 5007992
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

ФИЛТЕР ECO-AIR PLUS CA-803 НАМЕНЕТ ЗА : CA-803 ФАЌА ГОЛЕМИ ЧЕСТИЧКИ, ГИ АПСОРБИРА ЗАГАДУВАЧИТЕ, ГИ ОТСТРАНУВА ХЕМИКАЛИИТЕ, ГАСОВИТЕ, МИРИСИТЕ И ЧАДОТ ОД ЦИГАРИ ДИ МЕНЗИИ (В X Ш X Д): 14,6X11,5X1 (CM)