Техномаркет - LAVAZZA LM JOLIE RED ЕСПРЕСО АПАРАТ

LAVAZZA LM JOLIE RED ЕСПРЕСО АПАРАТ


Производител: LAVAZZA
Шифра: 29289249
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

ЕСПРЕСО АПАРАТ МОЌНОСТ: 1250 W ПРИТИСОК НА ПУМПАТА 10 BARI КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 0.6 L ФУНКЦИЈА ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА ОД МЛЕКО ВРЕМЕ НА ПОДГОТОВКА: 25 SEC ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ КОМПАТИБИЛЕН СО LAVAZZA A MODO MIO КАПСУЛИ КОРИСТЕН КАПАЦИТЕТ НА ФИОКИ ЗА КАПСУЛИ МАКСИМУМ 5 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 0.8M АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА 9МИН НАПОН-ФРЕКФЕНЦИЈА:220–240 V - 50–60 HZ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НА РЕШЕТКАТА ЗА ЧАШИ ВО 2 ГОЛЕМИНИ (S / L)

Слични производи